Натуральні продукти!

Подбай про своє здоров'я!

Ми пропонуємо лише якісні товари, які пройшли ретельну перевірку. Перевірялося в першу чергу якість та смакові характеристики продуктів, а також зручність упаковки. Ми відповідаємо за те, що пропонуємо!

фрукти овощи

Наша мета - зробити Інтернет магазин натуральних продуктів, вашим улюбленим!

     Наш Інтернет-магазин реалізує товари компаній “Еко-Шеф” і “Фрук Taк”: фруктову пастилу в різних упаковках, фруктові чіпси, овочеві чіпси, фруктові цукерки, квітковий мед (під замовлення), мед з горіхами, вітамінні пасти… Компанії постійно працюють над розширенням асортименту.
     Приєднуйтесь до спільноти любителів здорового харчування та любителів натуральних продуктів!

Фруктова пастила

Тонкий шар пюре з фруктів, яке пройшло процес дегідрації, тривала сушка при температурі до 50 град. з вентиляцією, порізаний на зручні, неймовірно смачні смужки.

Мед з горіхами

Квітковий мед безпосередньо з пересувної пасіки, яка знаходиться в екологічно чистому районі Франківської області, змішаний з ретельно відібраними горіхами.

Фруктові чіпси

Їх ще називають фруктові фріпси. Нарізанні тонкими скибочками почищені, та ретельно помиті фрукти, які також просушені при температурі до 50 град.

Фруктові набори

Зі смаком підібрані набори для різних святкових подій, різні смаки фруктової пастили, чіпсів, мед з горіхами, вітамінні пасти, як для чарівних жінок, так і для чоловіків.

"Еко-Шеф" та "Фрук Так"

Це натуральні продукти та здорове харчування!

     Бажання споживати натуральні продукти, є самим актуальним на сьогоднішній день. Що ж це таке, НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ? В чому їх натуральність? Натуральні – це продукти, створені природою, які не піддавалися термічній та хімічній обробці. Звичайно в нашому сучасному житті важко уявити собі, що фрукти та овочі не підживлюються мінеральними добривами, не оприскуються хімічними розчинами. Отже повністю позбутися пестицидів майже не можливо, а суттєво зменшити їх наявність в фруктах та овочах цілком реально.
    Компанії “Еко-Шеф” і “Фрук Taк”, товари яких ми реалізуємо, закуповують фрукти в Українських виробників, які не зацікавлені в тривалому зберіганні фруктів і додатково їх не обробляють (мова йдеться про основні види, це яблуко, груша, вишня, слива, малина). Далі всі фрукти ретельно миються проточній воді під тиском. Наступний етап це пюре, фрукти ретельно перетираються і намазуються тонким шаром на протвіні. Далі потужні печі протягом 24 годин, з постійною вентиляцією, сушать фруктове пюре при постійній температурі до 50°С. Цей процес називається дегідратація – зневоднення.
    Отже, за рахунок придбання фруктів, які не обробляються для тривалого зберігання, підготовці їх для сушки і сам процес дегідрації, значно зменшує наявність пестицидів в кінцевому продукті.
     Компанії “Еко-Шеф” і “Фрук Taк” при виробництві фруктової пастили, фруктових чіпсів, овочевих чіпсів, інших продуктів не використовують ні смакових добавок, ні барвників та хімічних добавок.

Зробіть свій вибір!

Провідні дегустатори фруктових цукерок!

Amanda Lee

Creative Head

Lee Stoner

Marketing Head

Monica Gala

Graphic Designer

Наш організм складається із маленьких клітинок, які потребують постійного живлення, із клітинок складаються тканини, із тканин органи, які об’єднуються в  системи. Всі органи взаємодіють між собою за допомогою складних біохімічних реакцій. Робота всіх органів (систем органів) регулюється та синхронізується нашою нервовою системою. Любий збій в живленні клітинок, а відповідно органів, вітамінами та мікроелементами приводить до різних захворювань.
Як відбувається живлення клітин?
Основним постачальником вітамінів та мікроелементів до самих віддалених клітинок нашого організму є кров. Всі клітини «огорнуті» складною системою артерій, кровоносних судин та капілярів. В капілярах,  діаметр яких в середньому складає близько 5-10 мкм., кров’яні тільця (еритроцити) просуваються один за одним. Тому запорукою регулярного живлення наших клітин є постійний рух крові в самих маленьких капілярах, у всіх частинах нашого організму. Для забезпечення постійного руху крові, окрім артеріального тиску, артерії, сосуди і навидь капіляри мають м’язи, які допомагають руху крові.
Щоб хоч якось допомогти своєму організму, необхідно вживати натуральні продукти, які містять природні вітаміни та мікроелементи, які в великої кількості є  в продукції нашого Інтернет магазину – пастила фруктова в асортименті, а також треба забезпечити еластичність м’язів кровоносної системи, для цього необхідно робити саме просте, це вести активний образ життя, більше рухатись, проводити обливання прохолодною водою, розтирання, масажі то що.
Будьте активними!

Для підтримання імунітету клітини нашого організму постійно потребують вітамінів та мікроелементів, які їм потрібні не раз в тиждень або навіть в день, а щогодини, щохвилини, щосекунди. Саме тому природа, самий геніальний винахідник всіх часів, створила для вітамінів спеціальну кур’єрську службу. У шлунково-кишковому тракті вони засвоюються набагато швидше, ніж будь-які інші поживні речовини, і прямо через кров направляються в клітини. Тому наприклад вітамін С, найголовніший вітамін який впливає на нашу імунну систему, засвоюється вже слизовою оболонкою рота, що б якомога швидше вступити в дію. Вітамін С присутній  у всіх продуктах нашого Інтернет магазину натуральних продуктів, це:

  • фруктова пастила;
  • фруктові чіпси;
  • мед з горіхами;
  • паста Амосова, та в інших продуктах.

Він має особливе значення для нервів, психіки, просто для гарного настрою. При зниженні вмісту в організмі вітаміну С людина не відчуває радості, наснаги, закоханості. Ось чому засвоєння цього чудо-вітаміну відбувається в буквальному сенсі слова за секунди.

Основний симптом відсутності імунітету, це відчуття нездужання у всьому організмі. У такі періоди наш організм стає беззахисним перед вірусами, бактеріями, грибками і т. д. Такий стан істотно підвищує ризик захворювання на різні вірусні хвороби, в тому числі і на КороноВірус.
На допомогу нам приходять вітаміни. Каротини, які присутні у фруктовій пастилі, фруктових чіпсах, з яких синтезується вітамін А, і вітамін Е – кращий захист клітин. Захисні тіла, які виробляє наш організм, повинні бути надійно захищені від шкідливих речовин такими антиокислювачами, як вітаміни А, Е і С. Вітамін С покращує обмін речовин і оберігає білі кров’яні тільця від безліч ворогів. Він також збільшує кількість інтерферонів – захисних речовин клітин організму від збудників хвороб, які підстерігають їх у артеріях, венах і капілярах, які пронизують наше тіло.
Регулярне вживання продуктів нашого Інтернет магазину Натуральних продуктів «MIX», таких як: вітамінна паста, фруктова пастила, крем-мед, мед та ін. захистить вас від багатьох захворювань, в тому числі і від короновіруса.

Доставка по Україні

Швидко відправимо придбаний товар Новою Поштою в любий регіон України

Краща якість

Постійно працюємо над підвищенням контролю якості товарів

Найкращі пропозиції

Експерементуємо з різними групами фруктів, добиваючись неймовірних смаків

Безпечні платежі

Сплачуйте за отриманий товар на Новій Пошті, або на картку ПриватБанку